[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
[module]
images/modules
Select each module by clicking on the corresponding button (max 15).
Andrzej Szymański
Narzędzia
Relacja z P.S.S.
Przodkowie
Drzewo przodków:
Drzewo w poziomie
Tabela przodkowie
Pełna postać
Gałędzie wg nazwiska
Zwarte drzewo
7 pokolenia
9 pokolenia
Szukanie pokrewieństwa
Szukanie pokrewieństwa z: bliska rodzina
[home]
Szukaj
Szukaj
Search public name
Search firstname
Szukaj
Drzewo przodków:
-⁵
-
Andrzej
Kurnatowski
1656-1699
Anna
Andziewicz
♄1695
Rafał
Hazler
1656
Katarzyna
N.
1659
Jakub
Kossobudzki
ca 1600
x
x
x
x
x
x
Adam
Lesiewski
1685
Marianna
Kamieńska
ca 1685
x
x
Dorota
Wodzińska
♄
x
x
x
x
Stanisław
Gzowski
ca 1708
Marianna
Lisiecka
ca 1708
Marcin
Sułkowski
ca 1709
Marianna
Racięcka
ca 1709
Jan
Bielawski
ca 1691
Anna
Karwosiecka
ca 1691
Kazimierz
Bobrowski
ca 1700
Katarzyna
Malczewska
ca 1700
Rafał
Drwęski
1672-1727..1733
Ludwika
Ponińska
Andrzej
Skórzewski
ca 1670-/1742
Dorota
Choińska
ca 1670
Antoni
Bieliński
Zofia
Olewińska
Michał
Hersztopski
♄
Marianna
Cielecka
Jan
Lutomski
♄1758
Elżbieta
Węsierska
♄1758
Aleksander
Hermanowski
ca 1705-1756
Wiktoria
Zakrzewska
ca 1715
Tadeusz
Drwęski
1711-1795
Marianna
Skórzewska
ca 1700-1786/
Michał
Bieliński
1705-1783
Wiktoria
Hersztopska
1710-1773
Stanisław
Lutomski
ca 1734-1780/
Kordula
Hermanowska
1743-1766
Rafał
Drwęski
1672-1727..1733
Ludwika
Ponińska
Andrzej
Skórzewski
ca 1670-/1742
Dorota
Choińska
ca 1670
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
ca 1721
│
│
│
│
>1695
│
│
│
│
│
│
│
│
1714
│
│
ca 1735
│
│
│
│
1740
│
│
1759
│
│
>1695
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jan
Kurnatowski
ca 1687-1727
Zofia
Stankar
ca 1690
Hieronim
Hazler
ca 1677-1765
Anna
Bielińska
ca 1667-?1759
Aleksander
Bieniaszewski
ca 1708
Zuzanna
Gizbert
1711-1775
Stanisław
Kossobudzki
ca 1650
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
Maciej
Lesiewski
1721-
Kunegunda
Piwo
ca 1721-
x
x
Franciszka
Madalińska
Wojciech
Gzowski
ca 1738-1799
Elżbieta
Sułkowska
ca 1739
Antoni
Bielawski
ca 1730-/1776
Anna
Bobrowska
ca 1730
Tadeusz
Drwęski
1711-1795
Marianna
Skórzewska
ca 1700-1786/
Michał
Bieliński
1705-1783
Wiktoria
Hersztopska
1710-1773
Stanisław
Lutomski
ca 1734-1780/
Kordula
Hermanowska
1743-1766
x
x
x
x
x
x
x
x
Piotr
Drwęski
1732-1795
Wiktoria
Bielińska
1753-1801
Jan
Lutomski
1760-1825
Katarzyna
Urbanowska
1764-1794
Tadeusz
Drwęski
1711-1795
Marianna
Skórzewska
ca 1700-1786/
Jan
Będkowski
1728-1784
Anna
Budziszewska
1727-1794
│
1708
│
│
1700
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1760
│
│
│
│
1740
│
│
1759
│
│
│
│
│
│
1771
│
│
1791
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Jędrzej
Grodzicki
1777
Kunegunda
Kwiecień
1777
Filip
Tracz
1753-1813
Helena
Latoszek
1753-1813
Jan
Sarna
1767
Marianna
Janeczek
1771-1849
Bogusław
Kurnatowski
1708-1777
Aleksandra
Hazler
♄1791
Samuel
Bieniaszewski
1729
Anna
Myślik
ca 1731-1797
Jerzy
Kossobudzki
1720-/1810
Teresa
Wieszczycka
ca 1720-1812/
x
x
x
x
Józef
Lesiewski
ca 1758-
Joanna
Skarbek
1764
Ignacy
Gzowski
1760-1824
Teresa
Bielawska
ca 1761
Piotr
Drwęski
1732-1795
Wiktoria
Bielińska
1753-1801
Jan
Lutomski
1760-1825
Katarzyna
Urbanowska
1764-1794
x
x
x
x
Roch
Drwęski
1785-1840
Honorata
Lutomska
1792-1835
Karol
Ryll
Józefa
Puchalska
Józef
Drwęski
♄1815
Honorata
Będkowska
1772-
│
│
│
│
│
│
│
1731
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
1771
│
│
1791
│
│
│
│
1811
│
│
│
│
>1794
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Grzegorz
Szymański
ca 1785-1851
Kunegunda
Łaszewska
1799-1868
Paweł
Grodzicki
1810-1844
Salomea
Dębkowska
1812-1854
Maciej
Budek
1802-1857
Jadwiga
Kruszyńska
1804-1849
Wojciech
Tracz
1801-1843
Monika
Sarna
1803-1858
Władysław
Kurnatowski
1749-1824
Felicjana
Bieniaszewska
1775-1825
Ignacy
Haciski
1797
Kazimiera
N
1799
Felicjan
Kossobudzki
1763-1841
Estera
Szadokierska
1790-1866
Franciszek
Lesiewski
1794-1866
Marianna
Gzowska
1800-1864
Roch
Drwęski
1785-1840
Honorata
Lutomska
1792-1835
x
x
x
x
Edmund
Drwęski
1812-1871
Florentyna
Ryll
1819-1895
Tomasz
Drwęski
1793-1863
Antonina
Chłapowska
1809-1882
│
│
│
│
│
│
│
1819
│
│
│
│
│
│
1809
│
│
1820
│
│
1811
│
│
│
│
│
│
1839
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Felicjan
Szymański
1829
Marianna
Grodzicka
1833-1886
Ludwik
Budek
1838
Marianna
Tracz
1833
Kazimierz
Wawer
ca 1834
Anna
Kędziorek
ca 1834
Marcin
Szulc
ca 1842
Katarzyna
N.
ca 1842
Aleksander
Kurnatowski
1812-1851
Romana
Haciska
ca 1818-1868
Aleksander
Kossobudzki
1820-1888
Julianna
Lesiewska
1821-1862
Wiktor
Drwęski
1818-1876
Marianna
Urbanowska
1810-1897
Bronisław
Drwęski
1843-1891
Bronisława
Drwęska
1841-1876
│
│
│
1858
│
│
│
│
│
│
│
│
1843
│
│
1840
│
│
1867
│
│
│
│
│
│
│
│
│
Aleksander
Szymański
1857
Paulina
Budek
1866
Marcin
Wawer
1855-1916
Bronisława
Szulc
1862-1942
Michał
Kurnatowski
1844-1927
Helena
Kossobudzka
1847-1909
Roch
Drwęski
1851-1906
Maria
Drwęska
1870-1951
│
1885
│
│
│
│
1874
│
│
│
│
│
│
│
Franciszek
Szymański
1886-1915
Helena
Wawer
1895
Wacław
Kurnatowski
1884-1929
Zofia
Drwęska
1890-1966
│
1910
│
│
1908
│
│
│
Kazimierz
Szymański
1912-1985
x
x
│
│
│
Andrzej
Szymański
1941
GeneWeb v. 7.0.0
kontakt:
patryk.s.sieniawski@gmail.com
©
INRIA
1998-2019